Cargobus ir risinājumi!

Cargobus komanda pievērš lielu uzmanību ikvienam klientam, tāpēc Jūs apkalpos profesionāļi, kuri vēlas sniegt labāko klienta pieredzi.

Mēs esam lepni, ka varam piedāvāt regulāras un ātras piegādes

Cargobus uzņēmums, kas ir Mootor Grupp vecākais uzņēmums, ir viens no lielākajiem kurjeru pakalpojumu sniedzējiem Igaunijā. Cargobus sniedz augstākās kvalitātes kurjeru pakalpojumus kopš 1992. gada. Apstāklis, ka esam viens no uzņēmumiem uzņēmumu grupā, kam ir vadošā loma Igaunijas pārvadājumu nozarē, sniedz mums nepieciešamo pārliecību un saskaņotību starp sniegtajiem pakalpojumiem un IT risinājumiem, tādējādi nodrošinot vislabākos pakalpojumus.

Cargobus piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp unikālu ekspress paku piegādes pakalpojumu – visbiežāk izmantotā metode paku piegādei vēlamajā galapunktā ir autobusu tīkla izmantošana Igaunijas teritorijā, savukārt Latvija un Lietuvā piegādes ar kujrerie. Cargobus ir pārstāvēts 14 Igaunijas pilsētās, kā arī Latvijā un Lietuvā.

 

Pieredze, ko sniedz vairāk nekā 2 000 sūtījumu apstrāde dienā, padara Cargobus par Jūsu uzticamu partneri.

Cargobus ir izveidotas partnerattiecības ar vairāk nekā 30 autobusu uzņēmumiem, un uzņēmums apkalpo gandrīz 600 dažādus autobusu maršrutus dienā, veicot paku piegādi klientiem. Šis pastāvīgais autobusu tīkls garantē Jums labāko cenu un ļauj mums būt visātrākajam paku piegādes pakalpojumu sniedzējam Baltijas valstīs.

Mēs sniedzam ekoloģiski draudzīgu paku piegādes pakalpojumu – mēs nepiesārņojam un nepārslogojam vidi. Preču pārvadājumi ar autobusiem ļauj mums atstāt mazāku ekoloģiskās pēdas nospiedumu.

 

Mūsu sniegto pakalpojumu pamatā ir 3 galvenās vērtības:

  1. Elastība klienta vajadzībām pielāgots pakalpojums
  2. Vienkāršums vienkārša sūtījuma veikšana
  3. Vides draudzīgums mazāka kaitējuma radīšana videi

Prieks iepazīties

Klientu serviss
Pārdošanas un loģistikas daļa
Grāmatvedība
Cargobus Latvija vadītājs
manager Loģistikas vadītājs
manager Valsts vadītājs

Sazinieties ar mums

+371 2 8001188 cargobus@cargobus.lv

Pr–Pk 09.00 – 18.00

Company name

Cargobus

Kārļa Mīlenbaha iela 2, Rīga, LV-1050